KUMAŞ SAKLAMA KUTUSU YAPMAK


Kumaş saklama kutusu yapmak isteyenler için bulduğum bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Kolay yapımı sayesinde sizde bu güzel çalışmayı evinizde yapabilir ve eğlenebilirsiniz. Yaparken eğleneceğiniz bu güzel çalışmayı saklama kutusu veya saklama kabı olarak kullanabilirsiniz.

Kumaştan lazımlık yapmak olarak da adlandırabileceğimiz bu güzel çalışmayı beğeneceksiniz. İçine takı, aksesuar veya o tür şeyleri koymakta kullanabilirsiniz. Kolay yapılan takı kutusu çalışmalarını sitemizde çoğu kez bulabilirsiniz. Anlatımlı saklama kutusu yapmak için şablonundan yararlanabilirsiniz.

Adım adım kumaş saklama kutusu yapmak için kısa sürede aynısını veya farklı desenlere sahip kumaşlarla da yapabilirsiniz. Anlatımlı saklama kabı yapmak için benzer çalışmalara ise hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz. Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum.

Kolay yapılan çalışmalar sayesinde evinize güzel eşyalar da yapmış olursunuz. Benzer saklama kabı yapmak veya lazımlık yapmak için birçok çalışmayı sitemizde ” kendin yap ” kategorisinde bulabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde zorlanmadan nasıl yapıldığını öğrenebilir ve sevdiklerinize de aynısını yapıp hediye edebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumas-saklama-kutusu-yapmak

source

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*