KUMAŞ TAVUK LAZIMLIK YAPMAK


Kumaş tavuk lazımlık yapmak için paylaştığım bu güzel örnekteki çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışmasını keçeden veya kumaştan yapabilirsiniz. Aynısın yapıp kase şeklinde kullanabilirsiniz. Evde tavuk şeklinde kase yapıp içine çay veya yumurta koyabilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı yapıp satarak para kazanacağınızı da belirtmeliyim. Bu tür güzel çalışmalar hem keyif vermektedir. Hem de yaptıktan sonra insanı mutlu etmektedir. Yapıp sevdiğiniz kişilere hediye olarak verebilir ve onları da sevindirebilirsiniz.

İyi bir hediye olacağını düşünüyorum. Anlatımlı çalışmayı kendi malzemenizle de değişik bir şekilde yapabilirsiniz. Kumaş tavuk lazımlık çalışmasını yaparak evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Şimdi anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kumas-tavuk-lazimlik-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*