KUMAŞ TÜLDEN KOLAY KÜPE YAPMAK

tul-kumastan-kolay-kupe-yapmak-3-600x415

Kumaş tülden kolay küpe yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı anlatımı sayesinde sizde kısa sürede aynısını yapmayı öğrenebileceksiniz.

Daha önce evde kolay küpe yapmak veya küpe tarzı takılar yapmak için birçok çalışmayı paylaşmıştım. Takı kategorisinde birçok kolay yapılan takı çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Kumaştan küpe yapmak için malzemeleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. İncili küpe yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı farklı taş malzemelerle değiştirerek kendinize özgü de yapabilirsiniz.

Bu sadece bir örnek olup, fikir edinmeniz açısından paylaşılmış bir çalışmadır. Bu tarz çalışmaları sizde evde zorlanmadan yapabilirsiniz. Şimdi sizleri kolay yapılan küpe çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tul-kumastan-kolay-kupe-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*