KUMAŞLA ÇİLEK OYUNCAK YAPMAK

Çilek şeklinde oyuncak nasıl yapılır

Kumaşla çilek oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel anlatımdan istifade ederek sizde bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Daha önce de bu güzel kendin yap çalışmasından fazla fazla paylaşmıştım. Onlar da mutlaka karşınıza hemen alttaki benzer yazılar bölümünden çıkacaktır.

Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Kumaştan yapılan çilek oyuncak çalışmasını ister sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. İsterseniz büyükçe yapıp pofuduk yastık olarak da kullanabilirsiniz. Yapımı detaylıca anlatılan çalışmanın şablonu da altta yer alıyor.

Kısa sürede yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Kolay yapılan kumaş çilek oyuncak çalışmaları sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür el becerisi isteyen çalışmalarla değerlendirebilirsiniz.

Kumaştan çilek süs yapımı

Kumaştan süs yapmak aslında çok zevkli ve eğlenceli olup, sevdiğim bir alandır. Üstü düz ve altı yuvarlak bir kumaş parçası kestikten sonra içini pamuk veya elyaf ile doldurarak daha sonra dikmeniz sonucu ortaya çıkan güzel bir çalışma olup, birde ip bağlayarak sarkaç süs yapabilirsiniz.

kumas-cilek-oyuncak-yapmak

kumas-cilek-oyuncak-yapmak

Aynı zamanda süs meyvesi olarak da evinizi süslemek için kullanabilirsiniz. Kumaştan çilek yapmak gibi güzel çalışmaları her zaman sevmişimdir. Süs amaçlı olsun, çocuklara sağlıklı örgü oyuncak olsun, bu tür çalışmaları sıkı takip ediyorum diyebilirim.

Sizlerde zorlanmadan yapabilir ve sadece çilekle kalmaz, değişik kumaş meyve süsleri de yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yapacağınız şeyin şablonunu oluşturmak. Aynı renkleri kullanarak tüm meyvelerin yapılabileceği kanaatindeyim. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KUMAŞLA ÇİLEK OYUNCAK YAPMAK için yorumda bulun

    KUMAŞLA ÇİLEK OYUNCAK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KUMAŞLA ÇİLEK OYUNCAK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.