KUMAŞLA YÜNDEN SÜS ARMUT YAPMAK


Kumaşla yünden süs armut yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Kolayca yapıp süs olarak oyuncak veya TV ünitesi önüne süs olarak da kullanabilirsiniz.

Kumaştan oyuncak armut yaparak çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Onların odalarına oyuncak veya süs olarak da kullanabilirsiniz. Kumaşla yünden süs armut yapmak için paylaştığım çalışma da ne yapmanız gerektiği adım adım gösteriliyor.

Kısa sürede yapıp, farklı renklerde kumaşlar kullanarak daha değişik şekillerde de yapabilirsiniz. Kumaşla yünden süs armut yapmak için paylaştığım çalışmayı farklı kumaş malzemesinden de yapabilirsiniz.

Anlatımlı süs armut yapımı sayesinde sizde el becerisi isteyen bu güzel çalışmayı yaparken eğlenecek ve boş vakitlerinizi geçirebileceğiniz güzel bir hobiye de sahip olmuş olacaksınız.

Evde kolay yapılan kumaş süs veya kumaş oyuncak çalışmaları ile sizde gününüzü eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumasla-yunden-sus-armut-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*