Kumaştan Bebek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


Kumaş bebek yapımı

Kumaş kullanarak çok şirin ve sevimli küçük bebekler yapabilirsiniz. Bu paylaşımımız da yine rastladığımız çok güzel bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Resimli anlatımlara göre kendiniz de yapabilirsiniz.

Evde kumaştan bebek yapmak için öncelikle güzel bir renge sahip kumaş elde ettikten sonra alttaki gibi çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz. Biraz emek isteyen bir oyuncak yapma çalışması olsa da sıkılmadan kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz.

Evde kolay kumaştan bebek yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara da göz gezdirebilirsiniz. Kolay yapılan kumaş oyuncak yapımı çalışmalarını sitemizde çokça kez bulabilir ve hepsini inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kolay kumaş oyuncak çalışmaları sayesinde sizde çocuklarınıza oyuncak bez bebekler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

kumastan-bebek-nasil-yapilir2
kumastan-bebek-nasil-yapilir2
kumastan-bebek-nasil-yapilir
kumastan-bebek-nasil-yapilir
About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*