KUMAŞTAN DÜĞMELİ ÇİÇEK YAPIMI


Kumaştan düğmeli çiçek yapımı arayanlar için paylaştığım bu güzel ve sevimli kendin yap çalışması belki işinize yarayabilir. Süsleme veya örgülerde işinize yarayacağını düşünüyorum. Yapımı son derece kolay olan çalışmayı kumaşı büzerek daha sonra çiçek haline getirip, ortasına düğme dikmeniz yeterli oluyor.

Benzer düğme çiçek çalışmalarını hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Kumaş düğme çiçek çalışmaları ile evinizde güzel süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Kumaştan yapılan süs çalışmaları ile sizde evinizde bu tür güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Anlatımlı kumaş düğme çiçek örnekleri ile sizde örgülere veya battaniyelere bu tür kumaş süs çalışmaları yapıp ekleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışma ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kumastan-dugmeli-cicek-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*