Kumaştan Ev Şeklinde El Çantası Yap


Evde kolay yapılan çanta çalışmalarına bir yenisini daha ekliyoruz. Bu yazımda sizlere paylaştığım kendin yap projesinde kumaştan ev şeklinde el çantası yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmada yer alan şablondan da yararlanarak sizde ev şeklinde el çantası yapabilirsiniz.

Evde el çantası yapmak için paylaştığım şablonda parçaları nasıl yapacağınız ve ne yapmanız gerektiği gösteriliyor. Parçaları kumaştan oluşturduktan sonra dikip, içini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Daha sonra diktikten sonra tüm parçaları tekrar birleştirip, kumaştan ev şeklinde çanta yapım işlemini tamamlamış olursunuz. Kumaştan ev şeklinde çanta yapmak için malzemeleri ise şöyle sıralayabiliriz.

  • kumaş.
  • iğne iplik.
  • yün veya pamuk.
  • terzi makası.

Malzemeleri bir araya getirdikten sonra şablonu kullanarak tüm parçaları öncelikle ortaya çıkarmanız gerekiyor. Parçaları ortaya çıkarttıktan sonra birleştirip, içini doldurduktan sonra hepsini birleştirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizleri kumaştan ev şeklinde el çantası yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kumastan-ev-seklinde-el-cantasi-yapmak

Ev şeklinde kumaştan çanta yaparak çocuklarınıza da okul çantası olarak kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bu çalışmadan farklı şekillerde ve renklerde yapıp turistik yerlerde de kolaylıkla satabilirsiniz. Böyle değişik çantalarla misafirlerinize gittiğinizde de gittiğiniz yerdeki insanları şaşırtabilirsiniz. İçine önemli malzemelerinizi koyabilirsiniz.

El çantası olarak gittiğiniz misafirliklerde de kullanabilirsiniz. Evde kumaştan ev şeklinde çanta yapımını sanırım ilk kez paylaşıyorum. İlerleyen günlerde benzer çalışmaları buldukça bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/33333419

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*