Kumaştan Fiyonk Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


Evde kolay kumaştan fiyonk yapmak isteyenler için paylaştığım bu yazımda kısa sürede basit fiyonk yapımını öğrenebileceksiniz. Kumaştan fiyonk nasıl yapılır? diyenler bu yazımda yer alan resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede kolay fiyonk yapımını öğrenebilirler. Kumaştan fiyonk yapmak isteyenler altta paylaştığım anlatımlar sayesinde hemen fiyonk yapılışını öğrenerek çeşitli kıyafet veya elbiselerinde bu çalışmayı kullanabilirler.

Kumaştan yapılan çalışmaları daha önce kumaş işleri kategorimizde sürekli olarak paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kumaş çalışması paylaştım. Kolaylıkla nasıl yapıldığını resimlerde yer alan adımları uygulayarak sizde fiyonk yapmayı öğrenebileceksiniz.

Kumaştan fiyonklar yaparak elbiseleriniz de ve kullanmak istediğiniz eşyalarda keyifle kullanabilirsiniz. Kumaş fiyonk modellerini bu yazımın hemen sonunda görebilirsiniz. Benzer yazılar kısmına baktığınızda karşınıza değişik fiyonk yapmak isteyenler için örnek çalışmalar çıkacak.

Onları da incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri evde kolay kumaştan fiyonk yapmak isteyenler için resimli anlatımlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

arcs à partir de tissu – Bögen aus Stoff – bows from fabric

Evde kumaştan kolay fiyonk yapmak isteyenler bu güzel örnek çalışmalardan yararlanabilirler. Benzer çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap ve giyim bölümlerinde sıkça görebilirsiniz. Diğer çalışmalara da mutlaka göz atmanızı öneririm. Keçeden fiyonk yapmak veya kumaştan fiyonk yapılışını gösteren çalışmalar sayesinde sizde kolaylıkla bu çalışmayı öğrenebileceksiniz. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*