KUMAŞTAN KAKTÜS AĞACI YASTIK YAPMAK

kumastan-kaktus-agaci-yastik-yapmak-564x415

Kumaştan kaktüs ağacı yastık yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasında önce şablonu çıkartıyorsunuz. Daha sonra kumaş üzerine çıkarttığınız şablonu kesip, şeklini aldıktan sonra kaktüs ağacı yastık çalışmasını tamamlamaya devam ediyorsunuz.

Kumaştan kaktüs ağacı yastık şekli ortaya çıktıktan sonra içini yün ile doldurup, dikiş işlemi sonrası yastığı ortaya çıkarabilirsiniz. Kaktüs ağacı yastık yapmak için paylaştığım çalışmayı kısa sürede yapıp evde kullanabilirsiniz. Bu tür şekilli yastık çalışmaları veya süs yastıklar yapmayı istiyorsanız sitemizdeki diğer çalışmalara da göz atmalısınız.

Meyve şeklinde yastık modeli veya daha değişik yastıkların yapılışını merak ediyorsanız sitemizde yer alan çalışmalara mutlaka göz atmalısınız. Gerçekten değişik ve güzel çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da beğenecek ve yapmak isteyeceksiniz.

Kumaştan yastık yapmak ve kaktüs şeklinde yastık yapımı için benzer çalışmaları da bu yazımızın altında bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-kaktus-agaci-yastik-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*