KUMAŞTAN KEDİ YASTIK ŞABLONU


Kumaştan kedi yastık şablonu arıyordum. Bu güzel örneği buldum. Bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Kumaştan kedi yastıklar yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Bu tür sevimli yastıklar çok paraya satılıyor. Bu yüzden evde yapmanız hem ekonomik açıdan bütçenizi zorlamayacak.

Hemde boş zamanınızı değerlendirebileceğiniz güzel bir hobiye sahip olmuş olacaksınız. Kumaştan kedi yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar gibi bu çalışmada da ne yapmanız gerektiği aktarılmış. Kalıbından yararlanacağınız çalışmayı desenli kumaşla yapabilirsiniz.

Bu tür oyuncak kedi çalışmaları yapıp çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Evde oyuncak kedi yapmak veya kedi şeklinde yastık yapmak için sitemizdeki diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneriyorum.

Anlatımlı kedi oyuncak yapmak veya kedi yastık yapımı için sitemizi kurcalamanızı öneririm. Sitemizde birçok yastık ve hayvan motifli oyuncak yada yastık örneklerine ulaşabilirsiniz. Bu güzel çalışmaya benzer hayvanlı yastık veya oyuncak modellerini yine buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Kumaş kedi yastık şablonundan yararlanarak sizde çocuklarınıza oyuncak olarak da bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

kumastan-kedi-yastik-sablonu

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*