Kumaştan Kıvrımlı Yastık Süsü Yapmak

Evde kumaştan kıvrımlı yastık süsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız ve örnek resim bulunuyor. Resimli anlatımdan nasıl yapıldığını örnek bölümünden kavrayıp sizde yastıklara kıvrımlı harika süsler yapabilirsiniz.

Kıvrım yapmak için rastgele değil, şablonda gözüken resimli anlatıma göre yapılışını sizde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Kumaştan veya farklı malzemeden yapabilirsiniz. Evde kumaştan kıvrımlı yastık süsleme çalışması için paylaştığım kendin yap projesinde yer alan şablonu mutlaka kullanmalısınız.

Resimli örnekte tüm detaylar verilmiş. Kıvrım yapmayı öğrenebilir ve evinizdeki tüm yastıklara uygulayabilirsiniz. Evde kıvrımlı yastık süsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde yastıklarınıza güzel kıvrımlara sahip kılıflar yapabileceksiniz. Evde kolay yapılan kumaştan kıvrımlı yastık süsü yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

kumastan-kivrimli-yastik-susu-yapmak

source : https://stylowi.pl/29280158

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kumaştan Kıvrımlı Yastık Süsü Yapmak için yorumda bulun

    Kumaştan Kıvrımlı Yastık Süsü Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kumaştan Kıvrımlı Yastık Süsü Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.