Kumaştan Klasik Çanta Yapmak

Evde kumaştan klasik çanta yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmadan sizde yararlanarak harika kullanmalık çantalar yapabilirsiniz. Bu çalışmada klasik dememin sebebi eskiden kullanılan çantalara benzediği için öyle demek istedim. Farklı bir çalışma ve malzemeleri de kolay bulacağınızı düşünüyorum. Kumaşını desenli alırsanız, yapımını gösteren resimli anlatımdan yararlanarak aynısını yapabilir veya benzerini yapabilirsiniz.

Evde kumaştan klasik çanta yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm adımlar verilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımdaki aşamaları yapmak ve projeyi tamamlamak. Evde kumaştan veya keçeden yada daha değişik deri malzemesinden de bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Bazı kumaşlar var naylon türünde onları da kullanabilirsiniz. Kumaştan klasik çanta yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

kumastan-klasik-canta-yapmak

Evde bu tarz klasik çantalar yapıp turistik yerlerde pazarlayabilirsiniz. Güzel paralar kazanabilir veya kendiniz de kullanmayı tercih edebilirsiniz. Evde kolay çanta yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer birçok çalışmayı sitemizde yer alan kendin yap bölümünden ulaşabilirsiniz. Evde kumaştan çanta yapımı veya keçeden kolay çanta yapmak isteyenler için birçok çalışma paylaştığımı söylemek isterim.

Aynı bu şekilde resimli anlatımlarına ulaşabilir ve sizde kumaştan kolay çanta yapmasını öğrenebilirsiniz. Malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Kumaş olarak desenli veya sade desensiz kumaşlarda tercih edebilirsiniz. Deri kumaştan çanta yapımı ile ilgili de daha önce bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Kolay gelsin.

source : https://stylowi.pl/3821752

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kumaştan Klasik Çanta Yapmak için yorumda bulun

    Kumaştan Klasik Çanta Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kumaştan Klasik Çanta Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.