KUMAŞTAN KOLAY SANDALYE KILIFI HAZIRLAMA

kumasla-olay-sandalye-kilifi

Kumaşla sandalye giydirme

Evinizde eşyalarınızı sizde pratik bir şekilde yenileyebilir ve bu tür güzel kumaşlarla kaplayabilirsiniz. Artık devir ekonomi devri. Bu yüzden yapacağınız çalışmaları kolayca tamamlayabilmeniz için böyle güzel anlatımlar var. Kumaşla sandalye kılıfı hazırlama işlemlerinde daha önce de üzerinde durmuştuk.

Kumaşla sandalye kaplama veya yastık kaplama işlemleri hem kolay. Hem de eğlenceli olabilir. Yapmanız gereken kaplamak istediğiniz şeyin üzerine gidecek desenli kumaşı veya kullanacağınız kumaşı hazırlamak.

Daha sonra ölçüsünü alıp, kumaşı kesip biçtikten sonra üzerine dikmek. Aralarına sünger veya yün kullanabilirsiniz. Bu sayede daha yumuşak olur. Anlatımlı resimlerde aşama aşama yapılması gereken belirtiliyor.

Sandalye kaplama yapabilirsiniz. Yastık kılıfı hazırlayabilirsiniz. Evinizdeki fazlalık kumaşları kullanarak bu tür kaplama işlemleri yapabilirsiniz. Zor bir çalışma değil. Hemen yapmaya başlayacağınız bir iş.

Kolayca yapıp hemen kullanabilirsiniz. Gününüzün yarısını harcayacağınız bu güzel kumaşla sandalye giydirme işleminin benzerlerini sitemizde bulabilir onları da inceleyerek öğrenebilirsiniz hanımlar.

kumasla-olay-sandalye-kilifi
About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*