Kumaştan Kolay Süs Yapılışı

Kumaştan Kolay Süs Yapılışı

Saten kumaştan süs yapmak veya çiçek yapmak isteyenler olabilir diye paylaştığım bu güzel çalışmayı gelin birlikte yapalım. Çok güzel ve basit bir süs çiçek çalışması olup, öğrenerek kısa sürede yapabileceksiniz. Kumaştan süs nasıl yapılır diyenlerin seveceği güzel bir çalışma arkadaşlar.

İki renk kumaş kurdeleden süs yapmak için adım adım kıvırma ve resimli anlatımı takip etmeniz yeterli olacaktır. Bu güzel çalışmayı küçük veya büyük yaparak sarkaç süs olarak da yaparak kullanabilirsiniz. Kapı eşiklerine veya süslemeyi düşündüğünüz yerlerde kullanabilirsiniz.

Kumaştan süs nasıl yapılır diyenler olabilir. Kumaş kurdeleden süs yapımı diyebiliriz aslında bu güzel çalışmanın adına. Eğlenceli ve kısa süren bir çalışma.

Süs çalışmasına eklemeler yapabilirsiniz. Boncuk katabilir ve sim de serpere parlak güzel kumaş süs elde edebilirsiniz. Süs çalışmasını geliştirebilirsiniz arkadaşlar. Ben şimdilik böyle yapılanı buldum değişik olanlarını bulunca görüşmek üzere. Kolay gelsin.

kumastan-kolay-sus-yapilisi

Kumaştan Kolay Süs Yapılışı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kumaştan Kolay Süs Yapılışı için yorumda bulun

    Kumaştan Kolay Süs Yapılışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kumaştan Kolay Süs Yapılışı için ilk yorumu yapabilirsin.