Kumaştan Kulaklık Taşıyıcı Yapımı – Resimli Anlatım


Kumaştan Kulaklık Taşıyıcı Yapımı – Resimli Anlatım

Her ne kadar küçük cüzdan gibi gözükse de bu güzel çalışmayı yaparak telefonunuzun kulaklığını keyifle bu küçük cepte taşıyabileceksiniz. Yapımı oldukça kolay ve eğlenceli olan bu çalışmayı nette gezinirken yabancı bir blogda gördüm. Kaynak linkini de yine bu makalemin en sonunda sizlere paylaşacağım. Öncelikle kumaştan veya keçeden bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Kumaştan kulaklık taşıyıcı yaparak artık çantanızda karışan kulaklığınızı toparlayabilecek ve anında bulabileceksiniz.

Hepimizin akıllı telefonunun kulaklığı elbet vardır. Kulaklıkları çantamıza koyduğumuzda ya diğer malzemelerimiz ile karışırlar. Yada çantadan kulaklığı çıkartmak için epey bir vakit kayıp ederiz. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde çok kısa bir sürede sizde kendi kulaklık taşıyıcı aparatınızı yapabileceksiniz. Yapımı basit olan bu çalışmayı yapıp turistik yerlerde satışa sunabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu çalışmayı öğrenerek, çok kolay bir şekilde etrafındaki kişilere satabilirler ve para kazanabilirler. Gelelim kumaştan taşıyıcı yapılışı ile ilgili anlatımlı resimlere buyurun ;

Evet artık kumaştan kulaklık taşıyıcınız hazır. Aslında bu güzel çalışmayı bir cüzdan şeklinde de kullanabilirsiniz. Bozuk paralarınız çantanızda veya cüzdanınızda epey birikiyorsa ve cüzdanınızdan düşüyorsa, bu çalışmayı kulaklık taşıyıcı yerine bozuk para cüzdanı şeklinde de kullanabilirsiniz.

Bu çalışmayı özellikle çocuklarınıza yapabilir ve okul harçlıklarını eğer bozuk para şeklinde veriyorsanız, bu güzel kumaştan bozuk para taşıyıcısı olarak yapabilirsiniz. Bozuk para taşıyabileceğiniz çok güzel bir cüzdan olarak da düşüneceğiniz çalışmayı beğendiyseniz yorumlarınızı bekliyorum. Kolay gelsin.

source : http://www.erinerickson.com/2011/11/circle-zip-earbud-pouch-tutorial/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*