Kumaştan Kurdele Lastik Toka Yap


Bu yazımda sizlere kendiniz kolaylıkla yapabileceğiniz güzel ve basit bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde kolay lastik toka yapmak için daha önce de çok güzel takı çalışmalarının resimli anlatımlarını paylaşmıştım.

Kumaştan kurdele lastik toka yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapmanız gerektiği bölüm bölüm gösterilmiş. Sizde evde lastikten toka yapabilir ve kurdele şeklinde toka modeli yaparak kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde kombin olarak kullanabilirsiniz.

Kurdele lastik toka yapıp turistik yerlerde satarak ek kazanç da elde edebilirsiniz. Dilerseniz çokça yapıp sevdiğiniz arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz.

Evde kurdele toka yapmak için benzer çalışmalar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kumaştan kurdele lastik toka yapmak için paylaştığım resimli anlatım ise şöyle ;

kumastan-kurdele-lastik-toka-yap

source : http://www.repiny.com/pin-7479.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*