Kumaştan Kurdele Yapımı Resimli Anlatım


Kumaştan Kurdele Yap

Kumaştan kurdele yapımı ile ilgili bu yazımızda sizlere kolay bir şekilde kumaştan kurdele yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Kolay kurdele yapımı sayesinde sizde bu çalışmayı öğrenebilecek ve evinizde el yapımı kurdeleler yapabileceksiniz.

Evde kolay bir şekilde kumaştan kurdele yaparak süs veya takı çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Kurdele yapmak içim kumaş veya keçe de kullanabilirsiniz. Anlatımlı kumaş kurdele çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Evde kumaştan kurdele yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar da hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

kumastan-kurdele-yapimi

Bänder aus Stoff – Bänder aus Stoff – rubans en tissu – bånd lavet af stof – fitas de tecido – nastri in tessuto

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*