KUMAŞTAN MİNYATÜR MANTAR SÜS YAPMAK

kumastan-minyatur-mantar-sus-yapmak-200x415

Kumaştan minyatür mantar süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Kolay yapımı ve anlatımı sayesinde yararlanıp yapacağınız bu sevimli çalışmayı süs amaçlı eviniz için yapabilirsiniz.

Evde bu tür el becerisi isteyen çalışmaları yapmayı seviyorsanız, sizde bu güzel çalışmanın detaylı anlatımından yararlanarak kumaştan veya keçeden mantar şeklinde süs çalışması yapabilirsiniz. Evinizde süs veya çocuk odasına sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Anlatımlı kumaş mantar süs çalışmalarını sizde yapıp kullanabilirsiniz. Kolay yapılan süs çalışmaları sayesinde sizde boş zamanlarınızı değerlendireceğiniz güzel hobilere sahip olmuş olursunuz. Kolayca yapabilir ve oyuncak olarak da çocuklarınıza sağlıklı oyuncak üretmiş olursunuz.

Benzerlerini fazlaca ve farklı kumaşlarla yada renklerle yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kumaş mantar çalışması sayesinde sizde kısa sürede yapıp eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-minyatur-mantar-sus-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*