Kumaştan Minyatür Tavşan Oyuncak Yap


Evde kolay oyuncak yapmak için bu tür çalışmaları gördükçe paylaşıyorum. Hem yapımı kolay, hem de bittiğinde harika oyuncaklara sahip oluyorsunuz. Bu yazımda sizlere kumaştan minyatür tavşan oyuncak yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Resimli anlatım üzerinde kumaştan oyuncak tavşan yapmak için tüm detaylar ve adımlar verilmiş. Yapmanız gereken adımları takip etmek ve oyuncak yapmak için malzemeleri bir araya getirdikten sonra oyuncak yapımına başlamak. Evde kolay oyuncak yapmak isteyenler sitemizde yer alan oyuncak kategorisine göz atabilirler.

Oyuncak bölümünde keçeden oyuncak yapmak ve kumaştan yada kartondan kolay oyuncak yapmak için birçok projeyi paylaştım. Kolay bir şekilde sizde kumaştan oyuncaklar yapabilirsiniz. Kumaştan oyuncak tavşan yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • kumaş.
  • iğne iplik.
  • pamuk veya yün.
  • makas.
  • kalem.
  • farklı renkte ip.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir veya arttırabilirsiniz. Bu tür çalışmalar hem sağlıklı oyuncak olarak nitelendiriliyor. Hem de çocuklarınıza güvenle vereceğiniz oyuncak türleridir. Evde kolay oyuncaklar yaparak süs olarak da kullanabilirsiniz. Sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kumaştan oyuncak tavşan yapımı için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-minyatur-tavsan-oyuncak-yapmak

En son olarak makyaj yapabilir ve allık sürebilirsiniz. Boya olarak pastel boya da kullanabilirsiniz. Değişik renkteki kumaş parçalarını kullanarak çok güzel tavşan oyuncaklar yapabilirsiniz. Kumaştan minyatür oyuncak tavşan yapmak için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Anlamadığınız bir yer olursa yorum yazmayı unutmayın. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40678021

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*