KUMAŞTAN OYUNCAK AYI YAPMAK ŞABLONLU


Bu yazımda sizlere oyuncak ayı yapmak için güzel bir şablon paylaştım. Hem yapılmış örneğinin resmi bulunan çalışmada şablon da yer alıyor.

Bu güzel çalışmayı bilgisayardan çıktı aldıktan sonra kumaş veya polar kumaşı türünde bir malzemede kalıp olarak kullandıktan sonra içini pamuk veya yün ile doldurmanız yeterli olacaktır.

Oyuncak göz için kırtasiyelerde satılan göz takımlarından satın alabilirsiniz. Bu tür oyuncaklar yaparak çocuklarınıza aynı zamanda sağlıklı oyuncaklar da yapmış olursunuz.

Sitemizde amigurumi oyuncak yani örgü oyuncak çalışmalarından da yararlanmanızı öneririm. Evde kolay oyuncak yapmak için birçok çalışmanın şablonunu da yine sitemizde yer alan kendin yap ve oyuncak bölümlerinden ulaşabilirsiniz.

Evde oyuncak yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan mutlaka yararlanabilirler. Çünkü şablonu bulunuyor. Şimdi sizleri oyuncak ayı yapmak için şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-oyuncak-ayi-yapmak-sablonlu

source : http://www.repiny.com/pin-1216.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*