Kumaştan Oyuncak Tavşan Yapmak Şablonlu

kumastan-oyuncak-tavsan-yapmak-sablonlu-400x415

Bu yazımda sizlere çok güzel bir şablon paylaştım. Evde kumaştan tavşan oyuncak yapmak için daha önce de çok güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kumaştan oyuncak tavşan yapmak için şablon paylaştım.

Şablonda nasıl yapmanız gerektiği ve kumaş parçalarını nasıl kesip, nasıl dikeceğiniz de tek tek aşamalı olarak gösterilmiş. Daha önce de kumaştan yapılan oyuncak örneklerini paylaşmıştım.

Kumaştan oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım şablonda sırasıyla yapmanız gereken tüm işlemler detaylıca verilmiş. Benzer çalışmaları ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kumaş işleri kategorisine bakarak daha değişik kumaştan oyuncak çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri kumaş oyuncak tavşan yapmak için şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-oyuncak-tavsan-yapmak-sablonlu

source : http://postila.ru/post/12285027

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*