KUMAŞTAN PLAJ ŞAPKASI YAPMAK


Kumaştan plaj şapkası yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasını çok beğeneceksiniz. Aşama aşama nasıl yapıldığı gösterilen anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede çok güzel şapka çalışmaları yapabileceksiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde kısa sürede eğlenerek şapka çalışmaları yapabileceğinizi söyleyebilirim.

Anlatımlı şapka çalışmaları ile kısa sürede çok değişik plaj şapkaları ve değişik model şapkalar yapıp kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu tür çalışmaları fazla fazla yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı şapka yapımı ile ilgili çalışmaları sitemizde nasıl yapılır kategorisinde bolca bulabilirsiniz.

Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Kolay şapka yapmak ve adım adım şapka nasıl yapılır çalışmaları sayesinde sizde çok kısa sürede kullanışlı şapka yapmasını öğrenebileceksiniz.

Altta paylaştığım çalışmayı ince kumaştan yapmayı denemelisiniz. Desenli olursa da şapkanız daha bir afilli olacaktır. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-plaj-sapkasi-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*