KUMAŞTAN PONPON NASIL YAPILIR

kumastan-ponpon-nasil-yapilir7

Evde artık kumaş parçalarını eğer benim gibi değerlendirmeyip atıyorsanız, artık yapmayın. Çünkü artık bende evde atık kumaş parçalarını değerlendirmeye başladım.

Özellikle de bu yazımda paylaştığım çalışmayı artık kumaşlardan kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu yazımda sizlere artık kumaştan ponpon nasıl yapılır diyenler için çok güzel ve teferruatlı anlatıma sahip bir çalışma paylaştım.

Kumaştan ponpon yapmak için sanırım daha önce birçok çalışmanın anlatımını paylaşmıştım. Hatta bu yazımın altında karşınıza bunların hepsi çıkacaktır.

Onları da inceleyerek kolay ponpon yapmayı öğrenebilirsiniz. Yaptığınız ponponları her türlü çalışmalarınızda kullanabiliyorsunuz.

Hatta sitemizde çatalla ponpon yapmak isteyenler için bile birçok farklı anlatımını paylaşmıştım. Şimdi sizleri bu yazımda paylaştığım kumaştan ponpon yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*