Kumaştan Puf Yastık Yapmak

Evde kumaştan puf yastık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde çok güzel yaslanacağınız ve rahat edeceğiniz yastık modeli yapabilirsiniz. Evde puf modeli pastık yapmak için daha önce basit puf yapılışını anlatan çalışma paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışmada kumaştan puf yapmak için tüm ayrıntılar ve aşamalar gösteriliyor. Yapmanız gereken aşamaları tek tek yapmak ve puf yastık yapmak için projeyi tamamlamak.

Kendin yap projesi olarak paylaştığım çalışmada gerekli olacak malzemeler ise ; kumaş, pamuk veya yün, iğne iplik, makas olarak araç gereçleri temin ettikten sonra çalışmayı yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken kumaştan şablona göre puf yastık modelini ortaya çıkarmak. Daha sonra içini pamuk veya yün ile doldurduktan sonra dikiş işlemi veya ağzını büzüp iple de bağlayabilirsiniz. Resimli anlatımdaki çalışmanın aynısını yapmanıza gerek yok. Şimdi sizleri evde kumaştan puf yastık yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kumastan-puf-yastik-yapmak

source : https://stylowi.pl/29280731

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kumaştan Puf Yastık Yapmak için yorumda bulun

    Kumaştan Puf Yastık Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kumaştan Puf Yastık Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.