KUMAŞTAN SÜS KAKTÜS ÇİÇEĞİ YAPMAK


Kumaştan süs kaktüs çiçeği yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve süs niyetine hemen evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay yapılan keçe çiçek çalışmalarının anlatımlarını sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Kolayca yapılışını öğrenerek sizde çok güzel keçe çiçek veya keçeden kaktüs çiçeği yapmayı öğrenebilirsiniz. Anlatımda şablon ve aşamalar detaylı olarak verilmiş. Aşama aşama nasıl yapacağınızı öğrenerek sizde kısa sürede kumaştan kaktüs çiçek süs çalışması yapabilirsiniz.

Öğrendikten sonra yapımı daha kolay gelecek çalışmayı fazlaca yapıp, sevdiğiniz komşunuza hediye olarak da verebilirsiniz. Yada fazlaca farklı renkte yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kumastan-sus-kaktus-cicegi-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*