KUMAŞTAN TORBA ÇANTA YAPIMI


Kumaştan torba çanta yapımı için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben çok beğendim. Sizde beğenecek ve yapmayı düşüneceksiniz. Bu tür çalışmalarla hem kendimize yeni çantalar yapmış oluruz.

Torba şeklinde çantayı değişik kumaşlarla ve desenli malzemelerle yaparak ortaya daha değişik çanta modelleri de çıkarabilirsiniz. Bu tür çanta veya torbalar yapıp satabilir ve inanılmaz paralar da kazanabileceğinizi söyleyebilirim.

Evden kolay çanta yapımıyla ilgili sitemizde birçok kez bu tür çalışmaların detaylı anlatımını paylaşmıştım. Onları da mutlaka incelemelisiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde zorlanmadan kısa sürede mükemmel çalışmalar ortaya çıkaracaksınız.

Anlatımlı kumaş çanta çalışmaları sayesinde sizde kendinize veya sevdiklerinize hediye edeceğiniz güzel el çantaları oluşturabileceksiniz.

Kolay yapılan el çanta modelleri ile sizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Anlatımlı el çantası çalışmaları ile sizde sevdiklerinize hediye olarak bu tür çalışmalar yapıp takdim edebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

kumastan-torba-canta-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*