Kurbağa Etamin Örneği


Bu yazımda sizlere çok güzel bir etamin örneği paylaştım. Daha önce hayvan etamin örneği paylaştığımı hatırlamıyorum. İnsan etamin örneği, çocuk etamin örneği veya araba etamin örneği gibi birçok şekilde yeni etamin örnekleri paylaşmıştım.

Bu yazımda ise ilk kez hayvan etamin örneği paylaşmış olacağım. Kurbağa etamin örneğinden yararlanarak sizde bu güzel kurbağa çalışmasını yapmayı öğrenebilirsiniz.

Sitemizde yer alan etamin kategorisinde benzer birçok yeni etamin örneklerine ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın da altında karşınıza benzer etamin örnekleri veya çalışmaları çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kurbağa etamin örneği olarak sanırım ilk kez bir hayvanın etamin örneğini de paylaşmış oldum. Yine hayvan etamin örnekleri bulduğumda bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri yeni kurbağa etamin örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kurbaga-etamin-isleme-ornegi

source : http://www.repiny.com/pin-7467.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*