KÜRDANLA ÖRGÜ MANDALA BROŞ YAPMAK


Kürdanla örgü mandala broş yapmak için paylaştığım bu güzel ve kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Kürdan çubuğundan örgü nasıl yapılır? demeyin. Çünkü yapılıyor. Bende ilk gördüğümde şaşırmıştım. Bu tür garip çalışmalar her zaman dikkatimi çekmiştir.

Kürdanla örgü mandala broş yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapmayı düşünebilirsiniz. Yapımı detaylı bir şekilde altta aktarılan çalışmaya benzer daha önce sanırım bir çalışma paylaşmamıştım. Eğer varsa da zaten karşınıza hemen bu yazımın altından çıkacaktır.

Örgü bakımından birçok çalışmayı ve paylaşımı sitemizde bulabilirsiniz. Sizde bu tür örgü çalışmaları veya broş örnekleri yapıyorsanız bize iletebilirsiniz. Kürdanla örgü mandala broş nasıl yapılır diyorsanız bu yazımda paylaştığım çalışmayı kısa sürede yaparak sizde aynısını yapmayı öğrenebilirsiniz.

Broş veya kürdanla örgü yapmak için paylaştığım çalışma da anlatımlı video yer almıyor. Onu bulunca sonradan yazıya ilave edeceğim. Kürdanla örgü mandala yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

source

kurdanla-orgu-mandala-bros-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*