Kurdele Kumaşından Gül Yapmak


Evde kurdele kumaşından gül yapmak için birçok çalışmanın resimli anlatımlarını daha önceden paylaşmıştım. Bu yazımda da sizlere çok güzel bir kendin yap projesi paylaştım. Evde kurdele kumaşından gül yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız aşamalı bir şekilde verilmiş.

Öncelikle bu güzel çalışmayı yapıp kurdele kumaşından gül yapıp çeşitli süsleme çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Yastık üzerine gül motifi olarak kullanabilirsiniz. Keçeden gül motifi yapmak için de paylaştığım çalışmaya bu çalışma biraz benziyor.

Sizde kurdele kumaşından çiçek yaparak çeşitli süsleme çalışmalarınızda bu güzel örneği kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan çalışmada malzemeler ise ;

  • kurdele kumaşı.
  • iğne iplik.
  • makas.

Kurdele kumaşı yerine farklı kumaş malzemesi de kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay kurdele kumaşından gül yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kurdele-kumasindan-gul-yapmak

Gördüğünüz gibi son karede kurdele kumaşından gül şeklinde süs yapılmış. Bu çalışmayı değişik çalışmalarınızda süs olarak kullanabilirsiniz. Yine bu güzel çalışmayı farklı kumaş malzemelerinden de yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan çalışmada aklınıza takılan bir şey olursa yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz. Ancak resimli anlatımda tüm detaylar ve aşamalar verilmiş.

Yapmanız gereken sırasıyla aşamaları tamamlamak. Evde kurdele kumaşından gül veya çiçek yapabilirsiniz. Bu yaptığınız çalışmalara benzer birçok kendin yap projesini sitemizde yer alan kendin yap bölümünden bulabilirsiniz. Yine bu yazımın hemen altında karşınıza benzer birçok çalışma çıkacaktır. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/36652305

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*