Kurdele Kumaşından Patik Yapmak

kurdele-kumasindan-patik-yapmak-570x415

Kurdele kumaşından patik nasıl yapılır sorusuna cevap olacak güzel bir resimli anlatım paylaştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı sizde evinizde kurdele kumaşından yapabilirsiniz.

Evde kolay yapılan patik çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum. Kurdele kumaşından nasıl patik yapılır diyorsanız aşamalı olarak gösterilen resimli anlatımdaki bölümleri takip ederek sizde çok güzel şık bebek patik modeli yapabilirsiniz.

Kurdele kumaşından yapılan çalışmaları daha önce sanırım fazla paylaşmadım. Fakat birçok patik çalışmasının resimli anlatımı ile videolu anlatımlarını sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Nelerden patik yapılır diyorsanız bu yazımda bu sorunuza da cevap bulacaksınız. Parlak kumaştan patik yapmak için paylaştığım bu güzel anlatımlı çalışma sayesinde sizde zorlanmadan çok güzel patik çalışmaları yapabileceksiniz. Şimdi sizleri kurdele kumaşından patik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kurdele-kumasindan-patik-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/diy-baby-lace-shoes/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*