KURDELE KUMAŞINDAN TOMURCUK ÇİÇEK YAPMAK


Kurdele kumaşından tomurcuk çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde eğlenerek yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar hem boş vakitleri geçirmede bire bir, hem de el becerisi geliştirmeye yönelik çalışmalardır. Sitemizde bu tür gül yapmak çiçek yapmak gibi çalışmaları kolayca bol bol bulabilirsiniz.

Anlatımlı olması sayesinde sizde kısa sürede bu güzel tomurcuk gül yapımını öğrenerek çok güzel süsleme çalışmaları için yapmayı düşünebilirsiniz. Bu güzel eğlenceli tomurcuk çiçek çalışmasını yaparak süsleme işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Evde boş vazolar için değerlendirebilir veya sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. TV ünitesi önüne vitrin süsü olarak da kullanabileceğinizi söylemek isterim. Anlatımlı tomurcuk çiçek yapmak için kurdele kumaşı veya benzer kumaşlar kullanabilirsiniz.

Anlatımlı kumaş çiçek yapımına benzer birçok örnek hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Anlatımlı çiçek çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede harika çalışmalar yapıp kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çiçek çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kurdele-kumasindan-tomurcuk-cicek-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*