Kurdele Lastik Toka Nasıl Yapılır


Evde kolay lastik toka yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatımda aşama aşama nasıl yapacağınız belirtilmiş. Evde kurdele toka yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Kurdele lastik toka nasıl yapılır diyenler için daha önce de birçok çalışma paylaşmıştım. O çalışmalara hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz.

Evde basit lastik toka modeli yapmak için sitemizde yer alan ” Takı Tasarım ” bölümünde benzer birçok takı çalışmasının resimli anlatımı ile videolu anlatımını paylaşmıştım.

Sizde evde kurdeleden lastik toka yapmak için sitemizde yer alan diğer çalışmaları inceleyebilirsiniz. Bu yazımın altında benzer birçok güzel takı çalışmasına ulaşabilirsiniz.

Takı çalışmalarını buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri kurdele lastik toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kurdele-lastik-toka-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7493.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*