Kurdele Nakış Teknikleri Resimli

kurdele-nakis-teknikleri25

Sizlere bu yazımızda birçok resimli örnek ile kurdele nakış tekniklerinden paylaşımlar yapacağız. Bu sayede sizde bilmiyorsanız, kolay bir şekilde kurdele nakış tekniklerini basit bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Birbirinden değişik ve farklı kurdele nakış tekniklerini altta paylaştığım farklı anlatımlardan yararlanarak yapılışını öğrenebilirsiniz. Yine yazımın sonunda karşınıza kurdele nakış tekniklerini gösteren detaylı bir de video bulunmaktadır.

Dikiş nakış işleri bölümüne eklediğim bu çalışmaya benzer çalışmaları yine yazımın sonunda benzer yazılar bölümünde de görebilirsiniz. O çalışmalara da göz atmanızı öneririm. Kurdele nakış işlerinin örneklerini bu yazımda detaylı ve farklı anlatımlarla bulabilirsiniz. Yapımını anlatan resimli anlatımlarda nasıl yapıldığı detaylı olarak görülmektedir.

Fakat ben yapımını bilmediğim için detaylı anlatamıyorum. Ancak farklı çalışmaların hepsini bir çatı altında toplamayı başardım. İstediğiniz çalışmayı kullanabilir ve yapmaya çalışabilirsiniz. Yaptığınız benzer çalışmalar varsa mutlaka bize https://www.facebook.com/makalepark üzerinden gönderin ve yayınlayalım.

 

 

Üstte birbirinden farklı kurdele nakış işlerinin örneklerinin yanı sıra, yine üstte yer alan videoyu izleyerek kurdele nakış örneklerini de inceleyebilirsiniz. Dikiş nakış kurdele işleri ile ilgili ilerleyen günlerde daha değişik çalışmaları yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Farklı çalışmaları bu yazımın sonunda yer alan benzer yazılar bölümünde de karşınıza çıkacak. Sizde inceleyebilir ve beğendiklerinizi evinizde yapmayı deneyebilirsiniz.

Kurdele nakışı yapanların seveceği bir paylaşım oldu. İlerleyen zamanlarda daha güzel içeriklerle yine birlikte olacağız hanımlar. Kendinize çok iyi bakın.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*