KURDELE ŞERİDİNDEN BALIK FİGÜRÜ YAPMAK

kurdele-seridinden-balik-figuru-yapmak-352x415

Bu tür şeyleri seviyorum. Kurdele şeridinden balık figürü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da adım adım kurdele şeridini nasıl balık şekline sokulduğu tarif edilmiş. Ne işime yarar demeyin.

Evinizde çocuklarınızı mutlu edebilir ve onların odasına sarkaç süs olarak yapabilirsiniz. Elbise dolaplarına asabilir ve onları güldürebilirsiniz. Kurdele şeridinden balık yapmak için paylaştığım çalışma da tüm detaylar verilmiş.

Tek yapmanız gereken adımları birleştirerek kurdele şeridini minyatür balık figürüne dönüştürmek. Evde kolay yapılan bu tür çalışmaları sizde zorlanmadan yapabilir ve eğlenerek balık figürleri yapabilirsiniz. Kurdele şeridinden balık figürü yapmak için paylaştığım çalışmanın resimli anlatımı ise şöyle ;

kurdele-seridinden-balik-figuru-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*