KURDELE ŞERİDİYLE ÇİÇEK BUKET SARMA

kurdele-seridiyle-cicek-buketi-sarma-375x415

Kurdele şeridiyle çiçek buket sarma yapılışı arayanlar için bulduğum bu güzel kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı kurdele şeridinden çiçek buket yapımı çalışmasında zorlanmadan aşamaları tamamlayabilir ve kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı zorlanmadan yapabilir ve nasıl yapıldığını öğrenerek sizde çiçekleri bu şekilde sarmalayabilirsiniz.

Çiçekçilerin bulduğu bu tür sırları artık paylaşıyoruz. Sizde satın aldığınız bir çiçeği veya buketi bu şekilde sararak takdim ettiğiniz kişileri mutlu edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu pratik bilgi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kurdele-seridiyle-cicek-buketi-sarma

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*