Kurdeleli Kiraz Oyası Yapılışı

Kurdeleli Kiraz Oyası Yapılışı

İğne oyası kategorisine yeni bir çalışma ekliyoruz. Bu çalışmanın adı ise kurdeleli kiraz oyası yapımı ile ilgili resim ve videolardan oluşmakta. Gayet güzel gözüken bu mükemmel modeli sizde öğrenip, çeyiziniz için yapabilirsiniz. Birisini mutlu edecekseniz ona emek verilmiş olan iğne oyası çalışması hediye edin. Bu onu mutlu edecektir.

Bu sıralar evlenen çok. Onlara en güzel hediye şüphesiz takı, ama ondan sonra gelen en önemli bu el sanatlarıdır. El emeği göz nuru ile yapılmış kiraz oyası modelini yaparak onları memnun ve mutlu edebilirsiniz. Gerçi günümüz genç kızları eskileri pek ilgi çekici görmüyor.

Ancak bir gün olacak bu güzel el yapımı göz nuru çalışmalar altın değerine ulaşacak. Çünkü artık her şeyi makineler yapıyor. Ama insanlar el yapımı olanı arayacak ve bulduklarında ise büyük bir servet ödemeyi kabul edecekler. Nasıl tarihi tablolar ilk yapıldığında ucuzken zaman geçtikçe pahalı oluyor, işte bu el emeği göz nuru kurdeleli kiraz oyası modeli ve benzeri çalışmalar da fiyatlanacağına inanıyorum.

kurdeleli-kiraz-oyasi-yapimi

Kurdeleli Kiraz Oyası

httpss://www.youtube.com/watch?v=7o0HvYH4CZc

kurdeleli-kiraz-oyasi-yapimi2

Kurdeleli Kiraz Oyası

kurdeleli-kiraz-oyasi-yapimi3

Kurdeleli Kiraz Oyası

Kızınıza veya oğlunuza çeyiz sandığı muhtemelen yapıyorsunuzdur. Yapmakta olduğunuz bu güzel çeyizin içine güzel çalışma kurdeleli kiraz oyası modelini de yapıp koyabilirsiniz. Yaparken zorlanacağınız bir model olarak gözükebilir. İğne oyası modeli çok güzel ve kolay yapılıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kurdeleli Kiraz Oyası Kurdeleli Kiraz Oyası Yapılışı için yorumda bulun

    Kurdeleli Kiraz Oyası Yapılışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kurdeleli Kiraz Oyası Yapılışı için ilk yorumu yapabilirsin.