KURU AĞAÇ DALLARINDAN ÇİÇEK YAPMAK


Kuru ağaç dallarından çiçek yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmamızı biraz derledik. Yeni örnek kurumuş ağaç dallarından yapılmış süs paylaşımı da yaptık. Altta bir de video ile içeriği zenginleştirdik. Güzel çalışmayı kesinlikle öneriyorum.

kuru-agac-dallarindan-cicek
kuru-agac-dallarindan-cicek

Çoğu zaman büyük paralar ödeyerek evimize objeler alırız. Fakat büyük paralar harcamadan da evimize güzel objeler ve malzemeler yapabiliriz. Bu yazımızda sizlere kuru ağaç dallarını kullanarak, kartondan çiçek yaparak güzel objeler yapabileceğinizi göstereceğiz.

 

Kuru ağaç dallarından çiçek yapımı ile ilgili bu yazımdaki anlatımlı video sayesinde sizde evinizi dekoratif anlamda güzelleştirebilecek ve evinize gelen misafirleri şaşırtabileceksiniz.

Kartondan çiçek oluşturup, kuru ağaç dallarına ekleyerek harika süs eşyaları yapabilirsiniz. Aşağıda resimlerle gösterilen çalışmayı kendinizde pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Öncelikle malzemelerimizi gözden geçirelim ;

– Birkaç kurumuş dal parçası.
– Kırmızı veya farklı renkte karton kağıt.
– Kalem.
– Yapıştırıcı.
– Makas.

Farklı renkteki veya kırmızı karton kağıdımıza kalem yardımı ile bir spiral çizerek başlayabilirsiniz. Daha sonra çizdiğiniz hizadan makas ile kesip, çiçeğinizi ortaya çıkartabilirsiniz.

Daha sonra bu çiçekleri kurumuş dallara eklemeniz yeterli olacaktır. Kuru ağaç dallarından çiçek yapmak için detaylı olarak alttaki videoları mutlaka izlemelisiniz.

Bu şekilde daha değişik fikirler üretebilir ve evinizi daha da güzelleştirebilirsiniz.

Benzer bir çalışmayı anlatan videoyu izleyebilirsiniz ;

Trockene Äste Schmuck – dry tree branches ornaments – branches d’arbres secs ornements

Kuru ağaç dallarından çiçek yapmak için sitemizde farklı çalışmaları dekorasyon bölümünden bulabilirsiniz. Sizde evinizde böyle güzel çalışmalar yaparak para vermeden güzel süs eşyalarına sahip olmuş olursunuz. Bu çalışmaları yapıp parayla satabilir ve evinize ek gelir getirebilirsiniz. Kolay gelsin.

1 Comment on KURU AĞAÇ DALLARINDAN ÇİÇEK YAPMAK

  1. evinize büyük paralar harcamanıza gerek yok. pratik malzemeler ile bu güzel süs eşyalarını sizde kendiniz yapabilirsiniz. bu yazımızı beğendiyseniz facebook veya diğer sosyal hesaplarınızda paylaşırsanız seviniriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*