KUTU ÇANTA ŞABLONU

kutu-canta-sablonu-407x415

Kutu çanta şablonu arayanlar için bulduğum bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizlere de sunmak istiyorum. Hem güzel hem de şirin bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Bu tür çalışmalar ile sizde lazımlık veya kumaş para cüzdanı olarak da düşünebilirsiniz. Benzerlerini farklı desenlere sahip kumaş veya malzeme ile yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evde kolay cüzdan yapmak için paylaştığım tüm çalışmaları sitemizde ilgili kategorilerde bulabileceğiniz gibi hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Onlara da mutlaka göz atmanızı öneriyorum.

Kolay yapılan birçok çalışma ile sizde kendinize yeni hobiler edinmiş olursunuz. Kutu çanta yapmak için paylaştığım şablonda ki gibi sizde malzemenizin taslağını çıkarıp, diktikten sonra fermuarlı güzel bir cüzdan veya lazımlık yapmış olursunuz.

Bu tür çalışmaları sağlık çantası olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kutu-canta-sablonu

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*