Lastik Tokadan Bileklik Nasıl Yapılır?


Lastik tokadan bileklik nasıl yapılır? diyorsanız cevabını bu yazımda bulabileceksiniz. Sizlere bu yazımda çok güzel takılar yapabileceğinizi göstereceğim. Resimli anlatımlardan yararlanarak sizde lastik toka yapımını kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Lastik tokadan bileklikler yapabilir ve kullanabilirsiniz. Dilerseniz çocuklarınıza verebilirsiniz. İsterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Evde lastikten toka yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere lastik tokadan bileklik yapmak isteyenler için şahane ve güzel bir çalışma paylaştım. Adımları uygulayarak sizde lastik tokaları kullanabilir ve keyifle yeni bilekliğinizi kısa sürede oluşturabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı yaparken zorlanmazsınız. Resimli anlatımda nasıl yapacağınız adım adım gösterilmiş.

Tek yapmanız gereken farklı renklerdeki lastik tokaları kullanarak kendinize kullanışlı bir bileklik yapmak. Bu yaptığınız bileklikleri turistik yerlerde satabilir ve evinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Lastik tokadan bileklik nasıl yapılır? diyorsanız işte size yanıtı…

boucle de caoutchouc, bracelet – Kautschuk Schließe, Armband – rubber buckle, bracelet – Flexilis fibulam armillam – fibbia in gomma, braccialetto – caucho pulsera hebilla

Bu tür takıları yapmayı ve kullanmayı seviyorsanız, mutlaka bu çalışmayı sizde evinizde denemelisiniz. Evde tokadan bileklik yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Farklı bileklik yapmak isteyenler sitemizde yer alan takı tasarım bölümü ile kendin yap kategorilerine uğrayabilirler. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*