Lastikli Çarşafınızı Kendiniz Dikin

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir3-682x415

Evde Kolay Bir Şekilde Lastikli Çarşafınızı Kendiniz Dikin

Satın almaya kalktığınızda epey pahalı olan lastikli çarşafları neden kendiniz yapamayasınız? Evet bu yazımızda sizlere resim ve video paylaşımlarıyla artık büyük paralara lastikli çarşaflar almak yerine, kendi zevkinize göre istediğiniz renkte ve desende özellikle lastikli bir şekilde çarşaflarınız olacak… Bu yazımda paylaşacağım bilgi ile artık evde kolay bir şekilde lastikli çarşafınızı kendiniz dikin. Keyfinize bakın.

Lastikli çarşafları bebekleriniz için, kendiniz için sık sık değiştirdiğiniz çarşaflarınız için pratik bir çözümdür. Alternatif olarak farklı desenlerde ve çeşitte kendi kendinize fazla fazla çarşaflar üretebilirsiniz.

Çarşaf yapımına müsait kumaş ve lastikleri temin ettikten sonra, resimlere bakarak nasıl yapıldığının mantığını anlayabilir ve daha sonrasında sizde kendinizin lastikli çarşaflarını dikmeye başlayabilirsiniz.

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir2

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir4

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir5

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir3

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir2

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir

Lastikli çarşaf dikimi ile ilgili bir video :

Spannbetttücher – fitted sheets – draps housses

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*