Lastikten Puf Yapılışı Resimli Anlatım

Sizlere bu yazımızda evinize harika renk katacak ve muhteşem bir görüntü kazandıracak çalışma paylaşacağız. Bu çalışmanın bir benzerini yine bir sonraki makalemizde paylaşacağız. O makalemizde de yine lastikten sehpa yapılışını göstereceğiz.

Evinizde aracınıza ait eski lastikler varsa ve hala duruyorsa onları gün yüzüne çıkarma vakti geldi. Onları kullanarak harika puf çalışmaları yapabilirsiniz. Altta paylaştığım resimli anlatımlardan yararlanarak evde kolay lastikten puf yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde eski lastikten puf yaparak hem yeni bir eşyaya sahip olmuş olursunuz. Hem de evinizi güzelleştirmiş olursunuz. Daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Anlatımlı videolarıyla birlikte paylaştığım diğer çalışmalar bu makalemin hemen sonunda karşınıza çıkacak.

Bu yazımda sizlere eski araba lastiğinden puf yapmak isteyenler için çeşitli örnekler ve resimli anlatımlar paylaştım. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada malzemeler eski lastikler ve gerekli el aletleri yeterli oluyor. Şimdi sizleri eski araba tekerleğinden puf yapmak için resimli anlatımlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

lastikten-puf-yapilisi1

lastikten-puf-yapilisi2

lastikten-puf-yapilisi3

lastikten-puf-yapilisi4

lastikten-puf-yapilisi5

feuilletée en caoutchouc – puff aus Gummi – puff made of rubber – lutei coloris made of rubber – puff in gomma – hojaldre de goma

Gördüğünüz gibi yapımı hiçte zor olmayan bu çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Eski lastiğin üzerine sunta çakıyorsunuz. Yada vidalıyorsunuz. Ardından hasır ip kullanarak etrafını yapıştırıcı sürdükten sonra dolamaya başlıyorsunuz. Sizde evinizde eski lastikten puf yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Lastikten Puf Yapılışı Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Lastikten Puf Yapılışı Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Lastikten Puf Yapılışı Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.