Lastikten Sehpa Yapılışı Resimli Anlatım


Bir önceki yazımızda sizlere lastikten puf yapılışını göstermiştik. Bu yazımızda ise sizlere yine lastik kullanarak nasıl harika sehpalar yapabileceğimizi göstereceğiz. Evinizde bu güzel dekorla size gelen misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Evde lastikten sehpa yapmak için daha önce de çeşitli çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

Güzel bir çalışma olduğunu belirtebilirim. Eski lastikten puf yapmak içinde daha önce resimli anlatımlar paylaştım. Onları dekorasyon ve kendin yap bölümlerinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu çalışmada öncelikle malzemeleri sıralayacak olursak ;

  • eski lastik.
  • hasır ip.
  • güçlü yapıştırıcı.
  • makas, bıçak.
  • sprey boya.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve ekleyip, çıkarabilirsiniz. Öncelikle yapımı altta detaylı bir şekilde gösteriliyor. Lastiğin üzerine yapıştırıcı ve arkasından hasır ipi sıkı sıkı sarmak için onu da yapıştırıcı ile tutturuyorsunuz.

Bittiğinde eski lastikten sehpa çalışması evinizi oldukça güzelleştirecek. Arabanızdan çıkan eski lastikten sehpa yapabilir ve evinizde yada ofisinizde keyifle kullanabilirsiniz. Eski sehpaların ayaklarını lastiğin altına monte ederek eski lastikten ayaklı sehpa yapmak içinde kullanabilirsiniz. Altta size eski lastikten sehpa yapmak için farklı birkaç anlatım bulunuyor. Hangisini beğenirseniz onu yapabilirsiniz. Şimdi sizi eski lastikten puf yapmak için resimli anlatımlarla baş başa bırakıyorum.

lastikten-puf-ve-sehpa-yapilisi

lastikten-puf-ve-sehpa-yapilisi2

lastikten-puf-ve-sehpa-yapilisi3

lastikten-puf-ve-sehpa-yapilisi7

lastikten-puf-ve-sehpa-yapilisi10

table de café fait de caoutchouc – Couchtisch aus Gummi – coffee table made from rubber – capulus mensam ex Flexilis – tavolino realizzata in gomma – mesa de café hecha de caucho

Eski lastikten sehpa yapmak için yukarıdaki çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Hasırdan sehpa yapmak olarak da bu çalışmaları adlandırabiliriz. Benzer çalışmaları hemen bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak benzer yazılar kısmından da ulaşabilirsiniz. Diğer çalışmalar için sitemizdeki dekorasyon ve kendin yap bölümlerinden bolca bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*