Lif ve Battaniye Örneği Yapılışı Resimli Videolu

lif-ve-battaniye-ornegi6

Lif ve Battaniye Örneği Yapılışı Resimli Videolu

Bu paylaşımımız da hem bebek battaniyesi örneği, hem de lif örmede kullanabileceğiniz veya el bezi örgüsünde de tercih edebileceğiniz bir örgü modeli örneğini sunuyoruz. Resimleri inceleyebilir ve örneğin aynısından sizde kendinize yapabilirsiniz. Lif ve battaniye örneği yapılışı ile ilgili paylaştığım örnek resim ve anlatımlı videodan yararlanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sizlere sıkça paylaşmaya çalışıyorum. Evde kolay lif yapımı ile ilgili çalışmaları sitemizde yer alan lif modelleri ve evde nasıl yapılır kategorilerinden bulabilirsiniz.

Yine yeni lif modellerini aynı kategorilerde görüntüleyebilirsiniz. Bu yazımın sonunda benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. O benzer yazılardan da farklı lif modelleri ile ilgili paylaşımlarıma ulaşabilirsiniz. Sizde evinizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız mutlaka bize gönderin yayınlayalım.

lif-ve-battaniye-ornegi

lif-ve-battaniye-ornegi2

lif-ve-battaniye-ornegi3

lif-ve-battaniye-ornegi4

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=nTm4VqH7sho

fiber samples – échantillons de fibres – Faserproben

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*