Liflerin Etrafına Püskül Yapılışı

Liflerin Etrafına Püskül Yapılışı

Lif örmeyi çok seviyorsanız, bu yazımızı da seveceksiniz. Bu yazımızda sizlere liflerin etrafına nasıl püskül öreceğinizi görebileceksiniz. Liflerin etrafına püskül örerek onları daha da güzelleştirebilirsiniz.

Evde lif yapımı ile uğraşıyorsanız? doğru yerdesiniz. Sitemizde birçok farklı lif modelinin yapılışı ve anlatımlı videolarına ulaşabilirsiniz. Lif yapılışı ile ilgili çalışmalar yapıyorsanız? bu yazımda sizlere liflerin etrafına püskül yapılışı ile ilgili örnek ve anlatımlı videolar paylaştım.

Bu sayede sizde evinizde yaptığınız liflerin etrafına çok kolay bir şekilde püskül yapmasını öğrenebileceksiniz. Püsküllü lif modelleri her zaman daha çok tercih edilmiştir. Hem görüntüsü hem de farklı olması nedeniyle çokça tercih ediliyor. Sizde yaptığınız lif örneklerine püskül geçerek çeşitli püsküllü lif örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz.

El işleri ve lif modelleri bakımından her gün paylaşımlarda bulunmaya çalışıyoruz. Yorumlarınızı eksik etmeyin.

httpss://www.youtube.com/watch?v=YWEDHzn3Dec

 

httpss://www.youtube.com/watch?v=g43wJBLlZM0

fiber tassel – gland de fibres – Faser Quaste

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Liflerin Etrafına Püskül Yapılışı için yorumda bulun

    Liflerin Etrafına Püskül Yapılışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Liflerin Etrafına Püskül Yapılışı için ilk yorumu yapabilirsin.