Liflerin Etrafına Püskül Yapılışı

liflere-puskul-yapilisi5

Liflerin Etrafına Püskül Yapılışı

Lif örmeyi çok seviyorsanız, bu yazımızı da seveceksiniz. Bu yazımızda sizlere liflerin etrafına nasıl püskül öreceğinizi görebileceksiniz. Liflerin etrafına püskül örerek onları daha da güzelleştirebilirsiniz.

Evde lif yapımı ile uğraşıyorsanız? doğru yerdesiniz. Sitemizde birçok farklı lif modelinin yapılışı ve anlatımlı videolarına ulaşabilirsiniz. Lif yapılışı ile ilgili çalışmalar yapıyorsanız? bu yazımda sizlere liflerin etrafına püskül yapılışı ile ilgili örnek ve anlatımlı videolar paylaştım.

Bu sayede sizde evinizde yaptığınız liflerin etrafına çok kolay bir şekilde püskül yapmasını öğrenebileceksiniz. Püsküllü lif modelleri her zaman daha çok tercih edilmiştir. Hem görüntüsü hem de farklı olması nedeniyle çokça tercih ediliyor. Sizde yaptığınız lif örneklerine püskül geçerek çeşitli püsküllü lif örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz.

El işleri ve lif modelleri bakımından her gün paylaşımlarda bulunmaya çalışıyoruz. Yorumlarınızı eksik etmeyin.

https://www.youtube.com/watch?v=YWEDHzn3Dec

 

fiber tassel – gland de fibres – Faser Quaste

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*