MakalePARK.Com Minimon Tanıtımları


Sitemiz git gide büyüyor ve bizde sevimli karakterler Minimonları kullanarak güzel tanıtım videoları hazırlattık. Bu yazımda sizlere sitemizle alakalı güzel 5 adet komik video paylaştım. Video kanalımızda ilerleyen günlerde daha güzellerini ve değişik tanıtımlarını paylaşmaya devam edeceğim. Sizlerden ricam beğenirseniz sosyal medya hesabınızda paylaşmanız. Bu sayede makalepark.com ailesini herkese duyurabiliriz. Yapılan çalışmayı ben çok beğendim. Sizlerde beğeneceksiniz diye düşünüyorum. Minimonları sevmeyen yoktur heralde… özellikle çocuklar beğenir. Bu yazımda sizlere sitemizin çok güzel 5 adet minimon tanıtımlarını paylaşacağım. Yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum. Tamamen tanıtım amaçlı olan bu videoları sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsanız mutlu olurum. Şimdi sizleri 5 adet makalepark tanıtım videoları ile baş başa bırakıyorum.

makalepark-minimon-tanitim

İlk videoda sakar minimon camda yazan reklamımızın olduğu yerdeki buğulu yeri silmek istiyor. Fakat sakarlığı üzerine camı da kırıyor. Arkasındaki minimonlar ise bunu gördüklerinde basıyorlar kahkahayı… :)

Makalepark.com ikinci tanıtım filminde ise minimonlar maç ediyorlar. İlk minimon sarı kart alıyor, ikincisi ise kırmızı kartı yediğine inanamıyor. Komik bir sahne :)

Balon şişiren minimonlar kendi aralarında yarışıyorlar. İlk minimondan daha büyük balon şişiren kısa boylu minimonun şişirdiği büyük balon patlıyor. Uçan minimon ise ayrı bir kahkaha tufanı… :)

Şakacı minimon serinleyen arkadaşına oyun yapıyor. Çaktırmadan kötü gazını çıkarıyor ve vantilatörün önündeki minimonu bayıltıyor. :)

Son tanıtım filminde ise top atışının ucundaki minimon onu çeken kameramana çarpıyor. Komik videolara ilerleyen günlerde devam edeceğiz. Beğendiğiniz videolara yorum yapabilirsiniz. Hatta youtube sayfasına ulaşıp, kendi youtube sayfanızda da paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden güzel yorumlarınız ve dilekleriniz için teşekkür ediyorum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*