Mandaldan Sepet Yapımı Resimli Anlatım


Mandaldan Sepet Yap

Mandallarla ve eski bir yoğurt kovasından harika bir sepet yapmak ister miydiniz? Görünüşü mükemmel, görenler bu sepeti nereden aldın diye sorabilir. Bu çalışmayı anlatan resimli anlatımlar ise aşağıda. Evde kolayca yapabileceğiniz bir çalışma olup, boş zamanınızı da değerlendirebilirsiniz.

Bu tür güzel çalışmalar sayesinde sizde evinizdeki eşyalardan çok değişik kullanışlı eşyalar ortaya çıkarabilirsiniz. Kullanmadığınız eşyaları yenileyebilir ve onlara farklı görünümler kazandırabilirsiniz. Mandalla sepet süsleme çalışması olarak benzer çalışmalar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneririm.

Bu güzel çalışma da yer alan malzemeler eminim ki evinizde vardır. Kolayca sizde yapabilir ve eğlenceli zaman geçirerek bu güzel çalışmayı ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

mandaldan-sepet-yapimi2

mandaldan-sepet-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*