Mandaldan Sepet Yapımı Resimli Anlatım

Mandaldan Sepet Yap

Mandallarla ve eski bir yoğurt kovasından harika bir sepet yapmak ister miydiniz? Görünüşü mükemmel, görenler bu sepeti nereden aldın diye sorabilir. Bu çalışmayı anlatan resimli anlatımlar ise aşağıda. Evde kolayca yapabileceğiniz bir çalışma olup, boş zamanınızı da değerlendirebilirsiniz.

Bu tür güzel çalışmalar sayesinde sizde evinizdeki eşyalardan çok değişik kullanışlı eşyalar ortaya çıkarabilirsiniz. Kullanmadığınız eşyaları yenileyebilir ve onlara farklı görünümler kazandırabilirsiniz. Mandalla sepet süsleme çalışması olarak benzer çalışmalar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneririm.

Bu güzel çalışma da yer alan malzemeler eminim ki evinizde vardır. Kolayca sizde yapabilir ve eğlenceli zaman geçirerek bu güzel çalışmayı ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

mandaldan-sepet-yapimi2

mandaldan-sepet-yapimi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mandaldan Sepet Yapımı Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Mandaldan Sepet Yapımı Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mandaldan Sepet Yapımı Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.