MANDALİNA ÇİÇEĞİ KOLYE MODELİ

Mandalina kolye tasarımı

Kolayca yapıp kullanacağınız ve keyifle kıyafetlerinizin üstünde tercih edeceğiniz kolye çalışmasını kolayca yapıp kullanabilirsiniz. Hem kolye hem de bileklik modeli olarak bu güzel renkli taşlı bileklik modelini sizde öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Yapılışı zor olmayan çalışmayı kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mandalina kolye modeli olarak yapıp kullanabilir veya bileklik olarak kullanıp, yada arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Mandalina renkli bileklik modelini yaparken taşları hobi marketlerden temin edebilirsiniz.

Yada boyayarak da turuncu renkli taş parçaları oluşturabilir ve kolye yada takı yapımında kullanabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı sarkaç süs yapımında da kullanabilirsiniz. Evde sarkaç süs yapımında veya süsleme işlerinde kullanılabilir.

Kolay yapılan takı veya kolye tasarım çalışmasında dikkat edilmesi gerekilen noktalar kullanacağınız alüminyum tel üzerine sıralayacağınız taşlar. İnce işçilik isteyen bir çalışma. Ancak bittiğinde çok güzel bir modele sahip olmuş oluyorsunuz.

Hemen yapıp kullanacağınız takı çalışmasını severek yapacak ve kullanmaya başlayacaksınız. Güzel bir takı çalışması olup, kullanarak etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Çok güzel ve eğlenceli takı çalışması ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Satarak muazzam paralar da kazanabilirsiniz.

How to Make Tree Branch Wire Bracelet with Orange ..

MANDALİNA ÇİÇEĞİ KOLYE MODELİ

source: https://lc.pandahall.com/articles/2139-how-to-make-tree-branch-wire-bracelet-with-orange-beads.html

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. MANDALİNA ÇİÇEĞİ KOLYE MODELİ için yorumda bulun

    MANDALİNA ÇİÇEĞİ KOLYE MODELİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MANDALİNA ÇİÇEĞİ KOLYE MODELİ için ilk yorumu yapabilirsin.