MAVİ BEBEK PATİK MODELİ ŞABLONU

Mavi bebek patik modeli şablonu arayanlar için paylaştım. Bu güzel kendin yap çalışmasında erkek bebek patik modeli olarak kullanabileceğiniz çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Örgü ile uğraşamam diyorsanız polar kumaşı veya benzer kumaşı alttaki şablondaki gibi terziye kestirebilir veya kendiniz de kesebilirsiniz.

Daha sonra şablondaki gibi yine birleşimleri yapıp çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Böyle güzel erkek patik örnekleri yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanların bu tür çalışmaları sevdiğini ve aradığını biliyorum.

Biraz da ondan paylaşmak istedim. Yararlanacağınız bu güzel çalışmaya benzer birçok örnek erkek patik modelleri de sitemizde bulunuyor. Hatta bu yazımızın altında birçok örnek örgü bebek patik modeline ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

mavi-bebek-patik-modeli-sablonu

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. MAVİ BEBEK PATİK MODELİ ŞABLONU için yorumda bulun

    MAVİ BEBEK PATİK MODELİ ŞABLONU için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MAVİ BEBEK PATİK MODELİ ŞABLONU için ilk yorumu yapabilirsin.