MAVİ BEBEK PATİK MODELİ ŞABLONU

mavi-bebek-patik-modeli-sablonu-273x415

Mavi bebek patik modeli şablonu arayanlar için paylaştım. Bu güzel kendin yap çalışmasında erkek bebek patik modeli olarak kullanabileceğiniz çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Örgü ile uğraşamam diyorsanız polar kumaşı veya benzer kumaşı alttaki şablondaki gibi terziye kestirebilir veya kendiniz de kesebilirsiniz.

Daha sonra şablondaki gibi yine birleşimleri yapıp çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Böyle güzel erkek patik örnekleri yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanların bu tür çalışmaları sevdiğini ve aradığını biliyorum.

Biraz da ondan paylaşmak istedim. Yararlanacağınız bu güzel çalışmaya benzer birçok örnek erkek patik modelleri de sitemizde bulunuyor. Hatta bu yazımızın altında birçok örnek örgü bebek patik modeline ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

mavi-bebek-patik-modeli-sablonu

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*